Parkeprofil Orman Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Teslimat Bilgileri

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, ÖDEME VE TESLİMATA İLİŞKİN BİLGİLER

3.1- Sözleşme Konusu Mal Veya Hizmetin Adı, Adeti, KDV Dahil Satış Fiyatı, Ödeme Şekli Ve Temel Nitelikleri

Ürün Adı Ve Temel Nitelikleri
Adet
Satış Bedeli
(KDV Dahil Toplam Türk Lirası)
Vadeli Satış Bedeli
(KDV Dahil Toplam)

3.2- Ödeme Şekli : Kredi Kartı Veya Banka Havalesi (Aşağıdaki Açıklamaları Okuyunuz)
Kredi Kartı;
Yukarıdaki Bölümde Bankanıza Iletilecek Sipariş Toplamının Kaç Taksitle Ödeneceği Bilgisi Bulunmaktadır.
Bankanız Kampanyalar Düzenleyerek Sizin Seçtiğiniz Taksit Adedinin Daha Üstünde Bir Taksit Adedi Uygulayabilir, Taksit Öteleme Gibi Hizmetler Sunulabilir. Bu Tür Kampanyalar Bankanızın Inisiyatifindedir Ve Şirketimizin Bilgisi Dâhilinde Olması Durumunda Sayfalarımızda Kampanyalar Hakkında Bilgi Verilmektedir. Ödeme Tablosunda Belirtilen Taksit Seçeneklerinde Vade Farksız Taksit Adedi Yada Vade Farkı Ile Ödeme Seçenekleri Açıkça Belirtilmektedir. Ödeme Taksit Seçeneklerinde Vade Farksız Yada Vade Farkı Uygulanmış Ödeme Şeklini Seçmek Alıcının Insiyatif Ve Sorumluluğundadır.
Kredi Kartınızın Hesap Kesim Tarihinden Itibaren Sipariş Toplamı Taksit Adedine Bölünerek Kredi Kartı Özetinize Bankanız Tarafından Yansıtılacaktır. Banka Taksit Tutarlarını Küsurat Farklarını Dikkate Alarak Aylara Eşit Olarak Dağıtmayabilir. Detaylı Ödeme Planınızın Oluşturulması Bankanız Inisiyatifindedir.

Banka Havalesi;
Alıcının Herhangi Bir Banka Nezdindeki Hesabından Satıcının Ödeme Tablosunda Belirtmiş Olduğu Banka Hesap Numaralarına Havale Yada EFT Ile Göndermesi Durumunda Toplam Tutar Üzerinden Herhangi Bir Oranda Iskonto Uygulaması Yada Uygulamaması Satıcının Insiyatifindedir. Bu Uygulama Dönemsel Olarak Değişkenlik Gösterilebilir Olup Yürürlükteki Güncel Uygulama Şekli Www.Parkeprofil.Com ‘Da Yayınlanır.

3.3- Diğer Yandan Vadeli Satışların Sadece Bankalara Ait Kredi Kartları Ile Yapılması Nedeniyle, ALICI, Ilgili Faiz Oranlarını Ve Temerrüt Faizi Ile Ilgili Bilgileri Bankasından Ayrıca Teyit Edeceğini, Yürürlükte Bulunan Mevzuat Hükümleri Gereğince Faiz Ve Temerrüt Faizi Ile Ilgili Hükümlerin Banka Ve ALICI Arasındaki Kredi Kartı Sözleşmesi Kapsamında Uygulanacağını Kabul, Beyan Ve Taahhüt Eder.

Ödeme İade Prosedürü:
A) Kredi Kartına İade Prosedürü
ALICI’nın Cayma Hakkını Kullandığı Durumlarda Ya Da Siparişe Konu Olan Ürünün Çeşitli Sebeplerle Tedarik Edilememesi Veya Hakem Heyeti Kararları Ile ALICI’ya Bedel Iadesine Karar Verilen Durumlarda, Alışveriş Kredi Kartı Ile Ve Taksitli Olarak Yapılmışsa, Kredi Kartına Iade Prosedürü Aşağıda Belirtilmiştir:
ALICI Ürünü Kaç Taksit Ile Aldıysa Banka ALICI’ya Geri Ödemesini Taksitle Yapmaktadır. SATICI Bankaya Ürün Bedelinin Tamamını Tek Seferde Ödedikten Sonra, Banka Poslarından Yapılan Taksitli Harcamaların ALICI’nın Kredi Kartına Iadesi Durumunda, Konuya Müdahil Tarafların Mağdur Duruma Düşmemesi Için Talep Edilen Iade Tutarları, Yine Taksitli Olarak Hamil Taraf Hesaplarına Banka Tarafından Aktarılır. ALICI’nın Satış Iptaline Kadar Ödemiş Olduğu Taksit Tutarları ,Eğer Iade Tarihi Ile Kartın Hesap Kesim Tarihleri Çakışmazsa Her Ay Karta 1 (Bir) Iade Yansıyacak Ve ALICI Iade Öncesinde Ödemiş Olduğu Taksitleri Satışın Taksitleri Bittikten Sonra , Iade Öncesinde Ödemiş Olduğu Taksitleri Sayısı Kadar Ay Daha Alacak Ve Mevcut Borçlarından Düşmüş Olacaktır.
Kart Ile Alınmış Mal Ve Hizmetin Iadesi Durumunda SATICI, Banka Ile Yapmış Olduğu Sözleşme Gereği ALICI’ya Nakit Para Ile Ödeme Yapamaz. Üye Işyeri Yani SATICI, Bir Iade Işlemi Sözkonusu Olduğunda Ilgili Yazılım Aracılığı Ile Iadesini Yapacak Olup, Üye Işyeri Yani SATICI Ilgili Tutarı Banka’ya Nakden Veya Mahsuben Ödemekle Yükümlü Olduğundan Yukarıda Anlatmış Olduğumuz Prosedür Gereğince ALICI’ya Nakit Olarak Ödeme Yapılamamaktadır. Kredi Kartına Iade, SATICI’nın Banka’ya Bedeli Tek Seferde Ödemesinden Sonra, Banka Tarafından Yukarıdaki Prosedür Gereğince Yapılacaktır.
ALICI, Bu Prosedürü Okuduğunu Ve Kabul Ettiğini Kabul Ve Taahhüd Eder.

B) Kapıdan Ödeme Ile Havale/EFT Ödeme Seçeneklerinde İade Prosedürü

Kapıdan Ödeme Ile Havale/EFT Ödeme Seçeneklerinde Iade Tüketiciden Banka Hesap Bilgileri Istenerek,Tüketicinin Belirttiği Hesaba (Hesabın Fatura Adresindeki Kişinin Adına Veya Kullanıcı Üyenin Adına Olması Şarttır) Havale Veya EFT Şeklinde Yapılacaktır. Tüketicinin Satın Aldığı Hizmet Yada Malların Kendisine Tesliminde

3.4- Teslimat Şekli Ve Adresi :
Teslimat Adresi :
Teslim Edilecek Kişi:
Fatura Adresi :

Paketleme, Kargo, Nakliye Ambarı Ve Teslim Masrafları ALICI Tarafından Karşılanmaktadır. Ürün Bedeline Dahil Değildir. Teslimat , Anlaşmalı Kargo Şirketi Veya Nakliye Ambarı Şirketi Aracılığı Ile, ALICI’nın Yukarıda Belirtilen Adresinde Elden Teslim Edilecektir. Teslim Anında ALICI’nın Adresinde Bulunmaması Durumunda Dahi Firmamız Edimini Tam Ve Eksiksiz Olarak Yerine Getirmiş Olarak Kabul Edilecektir. Bu Nedenle, ALICI’nın Ürünü Geç Teslim Almasından Ve/Veya Hiç Teslim Almamasından Kaynaklanan Zararlardan Ve Giderlerden SATICI Sorumlu Değildir. SATICI, Sözleşme Konusu Ürünün Sağlam, Eksiksiz, Siparişte Belirtilen Niteliklere Uygun Ve Varsa Garanti Belgeleri Ve Kullanım Kılavuzları Ile Teslim Edilmesinden Sorumludur.

× Whatsapp Destek