Parkeprofil Orman Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Süpürgelik Nedir

Süpürgelik Nedir, Hangi Alanlarda Kullanılır?

Süpürgelik, Genellikle Duvarların Dip Kısımlarına Uygulanan Ve Duvarla Döşemeyi Birbirine Bağlayan Önemli Ürünlerden Bir Tanesidir. Yalnızca Duvar Diplerinde Değil Farklı Alanlarda Da Kullanılan Süpürgelikler Son Derece Çeşitli Ve Farklı Malzemelerden Yapılmaktadır. Süpürgeliklerin Kullanılma Sebebi Köşe Bitişlerinde Oluşan Kötü Görüntüyü Ortadan Kaldırmaktır. Bunun Yanı Sıra Duvarı Koruyan Ve Çizilmelere Karşı Koruma Kalkanı Yaratan Süpürgelikler Her Evin Olmazsa Olmaz Parçalarından Bir Tanesidir. Zemin Kaplama Işlemleri Sırasında Son Adım Olarak Süpürgeliklerin Eklenmesi Son Derece Önemlidir. Bunun Yanı Sıra Mutfak Tezgahlarının Üstlerinde De Kullanılan Süpürgelikler Hem Gerekli Hem De Son Derece Avantajlı Olan Malzemelerden Bir Tanesidir.

Süpürgelik Profilleri Kaça Ayrılır?

Süpürgelik Profilleri Kullanılacağı Alana Ve Mekana Göre Değişiklik Gösterecektir. Her Boşluğu Kapatan Ve Oluşan Kötü Görünümü Yok Eden Süpürgelik Profilleri Kendi Içerisinde Birçok Çeşide Ayrılmaktadır. Tüm Ürünler Aynı Amaca Hizmet Etse De Yapımlarında Kullanılan Malzemeler Değişiklik Göstermektedir. En Çok Tercih Edilen Süpürgelik Profilleri Aşağıdaki Gibidir;

Lake Süpürgelik,Mdf Süpürgelik, Finish Folyo Süpürgelik, Beyaz Süpürgelik, Siyah Süpürgelik Modellerimiz Ve Daha Bir Çok Model Süpürgelik Modeli Sitemizde Online Satışa Sunulmaktadır.

Süpürgelikler Duvar Dipleri Için Idealdir. Son Derece Sağlam Ve Kaliteli Olan Süpürgelik Modellerimiz Kolay Kolay Yıpranmayacak Ve Güvenle Kullanılacaktır.

Parke Süpürgelikler: Parke Süpürgelikler Ahşap Renginde Olup Parke Zeminlerde Oldukça Uyumlu Durmaktadır. Duvar Dipleri Için Sıklıkla Tercih Edilen Önemli Modellerden Bir Tanesidir.

× Whatsapp Destek